Svatba je jedním z nejkrásnějších mezníků v životě.

Pro oznámení této životní události všem milým a blízkým Vám vážení snoubenci nabízíme bohatý výběr svatebních oznámení ze dvou kolekcí, z kolekce CLASSIC a EXCLUSIVE.
V obou nabídkových kolekcích si vyberete jak jednoduchá svatební oznámení tak i bohatě zdobená, skládací nebo otvírací.

Kromě tisku v klasických barvách Vám nabízíme možnost vybrat si potisk Vašeho svatebního oznámení zlatou nebo stříbrnou barvou a to v lesklém nebo matném provedení případně v barvě bronzové v lesklém provedení. Tento potisk se provádí ražbu fólií.
Jednou z dalších technologií a naší specialitou je termografický tisk, což je ve výsledku barevný lesklý text s plastickým efektem na dotyk.

Nezapoměli jsme ani na ty z Vás, kteří si chtějí nechat vyrobit vlastní originální a jedinečné svatební oznámení dle svých představ. K výrobě individuálních svatebních oznámení lze použít různé techniky tisku a navzájem je kombinovat. Více informací k individuálním svatebním ozmámením najdete na stránkách www.tiskoznameni.cz, které jsou celé zaměřené na svatební oznámení.

Dále jsme pro Vás kromě svatebních oznámení připravili i širokou kolekci pozvánek ke svatebnímu stolu a jmenovek. K pozvánkám a jmenovkám lze objednat i stojánky.
V neposlední řadě jsme pro Vás připravili i dekoraci na Váš svatební stůl v podobě srdíček a to hned v několika barvách.

Produkty firmy Goldpress s.r.o., máte možnost si objednat prostřednictvím našeho nového internetového obchodu nebo u obchodních partnerů po celé České republice a v dalších zemích Evropy

svatební oznámení

... zpět na hlavní stránku


Akční nabídkaakce pro Vás

Nové kalendáře pro rok 2014
Jsou u nás připraveny nové kalendáře pro rok 2014.

21. 5. 2013 | zobrazit více
Kapesní kalendáře za méně jak 1 Kč
Opět jsme pro vás připravili  kapesní kalendáře na rok 2013 za 0,99 Kč/kus
kapesní kalendář21. 5. 2013 | zobrazit více

Kontakt kde nás najdete

CSP PLUS s.r.o.
Rudoleckého 6
669 02  Znojmo

Loc: 48°51'14.273"N, 16°3'17.548"E  

tel.: 515 222 508

Jana Kadlecová
mobil: 602 493 544
e-mail: info@cspznojmo.cz

Radka Caklová
mobil: 602 362 477
e-mail: obchod@cspznojmo.cz  

Lucie Alexová - možnost komunikace v NJ a AJ
mobil: 605 822 236